Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.
  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Admin_DDN
 Tytuł: Intencja - 21 sierpnia
PostNapisane: 21 sie 2014, o 00:42 
Offline
1000p
1000p
Postów: 6523
Skąd: Polska
Jezusie Miłosierny i wszechmocny, Maryjo najbardziej kochająca nas Matko Boga i ludzi, opiekunko i wspomożycielko nasza, wszyscy aniołowie i święci w niebie, proszę i ufając, że prosząc otrzymamy, jednocześnie dziękuję.
Proszę o dar mądrości, rozeznania duchowego, roztropności i ostrożności w decyzjach w sposób szczególny dla wszystkich kochających Polskę patriotów, dla osób modlących się za Ojczyznę i bliźnich.

Prosimy o ochronę duchową, prowadzenie nas z dala od zła i pułapek szatana, odkrywanie nam przez Was prawdy i demaskowanie kłamstwa, zagrożeń i pokazywanie nam Waszej Woli abyśmy z radością i ufnością, bezpiecznie mogli przejść przez wodę i ogień, próby a także zasadzki złego.

Prowadź nas Jezu, Maryjo ze świętymi i aniołami. Prowadź nas i naszą Ojczyznę, abyśmy nie ulegli pysze, pewności swojego ja i "swojej mądrości". Ufajmy Bogu, Maryi i kapłanom, dajmy się ufnie prowadzić im (wyświęconym i wybranym przez Boga sługom i pośrednikom, pomocnikom i naszym braciom w duchu, którzy poświęcają swoje całe życie by służyć Bogu i nam ) a nie zginiemy. Niech nas prowadzą z Duchem Świętym w mocy i prawdzie, niech pouczają nie bacząc na trudności i zmęczenie.

A my pamiętajmy, że wyższym priorytetem dla Boga i dla każdego uważnego katolika jest posłuszeństwo kapłanom , nawet nad własnymi chęciami czynienia dobra ( patrz św s. Faustyna św , Ojciec Pio).
Obecnie szatan tą drogą (bazując na pewności siebie i braku posłuszeństwa kapłanowi) , pośrednio używając dobra, tworzy nam wielką ilość bardzo wielkich zagrożeń duchowych i pułapek.
Bądźmy więc roztropni i ostrożni.

Ufam i dziękuję najpiękniej jak potrafię z serca, Maryjo za wstawiennictwo za nami do Boga w Trójcy Świętej jedynego.
Niepokalane Serce Maryi ratuj nas, ratuj naszą Ojczyznę, daj nam światło Boże i Prawdy z nieba. Wspomóżcie nas modlitwą polscy męczennicy krwi, którzy zginęli tak niedawno - Plan Boży jest genialny i zawsze owocuje zwycięstwem nad złem i szatanem. Ufam. Wszystko ma znaczenie. Nie ma przypadków. Prawda zawsze wyjdzie na jaw i zwycięża a owoce jej przerastają nasze oczekiwania.

Prawda jest i będzie kluczem do zwycięstwa i w naszych duszach i w naszej Ojczyźnie. Proszę Jezu zwiąż w niemocy wszystkie siły zła, daj światło na wiele spraw. Niech Wola Boga wypełni się, prosimy o interwencję z nieba i ochronę dobra, miłości, prawdy, uczciwości w naszych sercach i miłość w naszych rodzinach. Niech zło odejdzie i zostanie związane w Piekle na wieczność z dala od nas i naszej Ojczyzny. Niech miłość i dobro zatryumfuje, ku chwale Boga i Maryi.

Amen.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


    |    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

..
Skocz do:  
cron

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II


Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!

+ Ewangelia na każdy dzień     + Pismo Święte     + Katechizm Kościoła Katolickiego     + Portal Radio Maryja     + Słuchaj Radia Maryja, przez internet   
Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Polityka cookies. ;   Polityka prywatności.